Reference

"Bowenovu masáž jsem vůbec neznala. Když mi ji Gabča nabídla, myslela jsem, že výsledek bude stejný nebo podobný jako u klasické masáže. Omyl, je to naprosto jiný zážitek. Tělo si doteky daleko lépe a intenzivněji "užívá" a má čas je zpracovat, nejsou zde rušivé vlivy z rychlého přecházení z jedné části těla na druhou. Pokud si budu moci někdy vybrat, tak opět Bowenovu masáž. "

Lenka

Ke Gábině jsem začal docházet, když jsem začal mít v práci problémy se zádama. Musím říct, že jsem nikdy nevěřil na ,, energie" atd. Hned po první terapii jsem cítil obrovské zlepšení a předplatil si několik terapií dopředu. V současné době docházím jen na tzv. udržovačku....Gábi moc děkuju za pomoc a všem doporučuji.

Adam H.

"Bowenova masáž mi vždy přináší celkovou úlevu a uvolnění napětí a to jak pro tělo tak pro duši. Nashromážděné negativní emoce se uvolňují a mizí. Člověku se vrací energie. Bowenovu masáž u paní Kolmanové stojí za to vyzkoušet zejména pro každého, kdo má pracovní stres a sedavé zaměstnání stejně jako já."

P. z Prahy

“Návštěva Gábiny byla naší první zkušeností s alternativní medicínou pro psy. Zatím je brzo dělat závěry, každopádně musím konstatovat, že diagnostika zdravotního stavu byla velmi profesionální a komplexní. Zároveň oceňuji přístup k řešení zdravotních potíží a následnou péči.”

Honza

“Kačenku bolela záda, tak si zašla do Vetcentra ke Gabče Kolmanové na super luxusní masáž. Teta masérka byla z naší požitkářky tak nadšená, že ji dala na své webovky. Jukněte, jak si to užila a pokud můžete, tak to těm Vašim mazlíkům taky dopřejte, je to pro ně vážně slast. Můžeme také doporučit reiky, Kačenka byla po ošetření jako nová.”

Petra

Kontakt

Gabriela Kolmanová Buštěhrad
273 43

nově také na adrese:
Váňova 3180, Kladno
+420 777 167 139 g.kolmanova@volny.cz